Nasza kancelaria Bialic & Sokołowski Kancelaria Radców Prawnych i Adwokatów s.c. wspólnie z Opolskim Centrum Badań Regionalnych przy Wyższej Szkole Zarządzania i Administracji w Opolu realizuje projekt  „Integracja bez granic”.

Program ten  skierowany jest do cudzoziemców, którzy nie są obywatelami Unii Europejskiej, a jego głównym celem jest pogłębienie i ułatwienie procesu integracji pomiędzy obywatelami państw trzecich i społeczeństwem przyjmującym.

W ramach programu obcokrajowcy legalnie przebywający w Polsce otrzymają bezpłatną pomoc prawną. Osoby, które zgłoszą się do naszej kancelarii z, w ramach projektu otrzymają tłumaczenie całkowicie za darmo. Więcej informacji o programie znajduje się pod adresem http://www.integracja.wszia.opole.pl/

Fundacja „Bądź Dobroczyńcą – Fundacja Pomocy Dzieciom” – zajmuje się niesieniem pomocy osobom wykluczonym ze społeczeństwa, rodzinom znajdującym się w trudnej sytuacji życiowej. Z fundacją współpracują psychologowie i terapeuci kliniczni i społeczni . Dzięki pracy fundacji wiele osób uzyskuje pomoc i wsparcie.

W dniu 4 czerwca 2011 roku trwał dzień bezpłatnych porad adwokackich, po raz kolejny zorganizowany przez Naczelną Radę Adwokacką. Akcja udzielania bezpłatnych porad adwokackich cieszyła się dużym zainteresowaniem obywateli. 

Kancelaria Radców Prawnych i Adwokatów Bialic & Sokołowski uczestniczyła w programie zorganizowanym przez Naczelną Radę Adwokacką udzielając w dniu 4 czerwca 2011 roku bezpłatnych porad adwokackich. Osoby zainteresowane mogły w tym dniu otrzymać nieodpłatnie pomoc prwaną w naszej Kancelarii.

Kontakt telefoniczny +48 77 453 15 65
Wyślij wiadomość info@bialicsokolowski.pl
Adres Kościuszki 30/3, Opole